shutterstock_121091335 2 (Custom)

Referencje

Pragnę potwierdzić faktlogo współpracy z firmą Manufabryka, której oferowane usługi w pełni odpowiadają naszym wymogom. Dotychczasowa współpraca pozwala zarekomendować firmę Manufabryka jako solidnego i odpowiedzialnego partnera biznesowego.

Potwierdzam również bardzo dobrą i odpowiednią opiekę nad naszą firmą przez Panią Katarzynę Burzyńską. Profesjonalizm, dyspozycyjność oraz bardzo wysoki   poziom kultury osobistej sprawia ogromną satysfakcję ze wzajemnej współpracy.

Tadeusz Suleja

Kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu

Z przyjemnością polecam współpracę z panią projektant Katarzyną Burzyńską, która pomogła mi w aranżacji mojego domku. Propozycje p. Kasi bardzo przypadły mi do gustu. Współpraca z panią projektant okazała się trafną i słuszną decyzją. Dzięki temu zaoszczędziłam wiele czasu w doborze materiałów wykończeniowych, a dziś efekt jest zachwycający. Pani Kasia jest bardzo zorientowana w nowościach w swojej branży.

Współpraca z firmą Manufabryka przebiegała sprawnie, dlatego z czystym sumieniem polecam.

Aleksandra Zachacz

Współpraca na wysokim poziomie. Bardzo wysoko oceniamy komunikację i wsłuchiwanie się w potrzeby klienta. To wszystko przekłada się na końcowe efekty. Duże wsparcie po projekcie: opinie, doradztwo, pomoc.

Polecam firmę Manufabryka Katarzyna Burzyńska.

Piotr Cieślak

Terminowo, zgodnie z oczekiwaniami, 100 % profesjonalizmu. Korzystałem z usług Pani Kasi nie jeden raz. Polecam.

Krzysztof Radziwanowski

Super kontakt, współpraca rewelacyjna. Rady trafione w punkt, efekt niesamowity i dzięki Pani Kasi marzenia spełnione. Bardzo dziękujemy. Polecam B A R D Z O.

Ewa B.

Pani Kasia, to przesympatyczna osoba, uśmiechnięta, pozytywna a przede wszystkim trafiła w nasz gust totalnie. Fajna współpraca, doradztwo po zakończeniu projektu. Doradza szczerze i rzetelnie. Zna się w 100% na tym co robi. Polecam!

Magdalena Then

Bardzo dobry projekt, zaangażowanie w realizację i w 100% osiągnięty efekt w postaci optymalizacji przestrzeni w apartamencie oraz wprowadzenia nowoczesnego designu. Polecam firmę Pani Katarzyny Burzyńskiej!

Sławek Krzyżak