shutterstock_121091335 2 (Custom)

„Szczegół nie jest tylko szczegółem. To część składowa każdego projektu.” - Charles Eames

Studio Projektowe MANUFABRYKA powstało z pasji do tworzenia i miłości do pięknych przestrzeni. Zajmuję się aranżacją wnętrz prywatnych jak również przestrzeni komercyjnych i publicznych. Moim celem jest przede wszystkim zaprojektowanie funkcjonalnego i wyjątkowego wnętrza zgodnie z wizją klienta, a największą nagrodą jego zadowolenie i uśmiech. Wierzę w moc prostych rozwiązań, cenię wyszukane detale i ciekawe struktury. Każdy projekt to nowe wyzwanie dlatego regularnie biorę udział w szkoleniach, eventach oraz targach poznając najnowsze rozwiązania technologiczne i trendy w designie. Według mnie największą pochwałą dla architekta wnętrz są powracający klienci, dla których niejednokrotnie realizowałam projekty w różnych lokalizacjach bądź na różnych etapach ich życia. Wiele osób trafia do mnie z polecenia.

Umówmy się na kawę i porozmawiajmy o Państwa wymarzonym wnętrzu.

Zapraszam do kontaktu.
architekt wnętrz Katarzyna Burzyńska

IMG_7914

Co mówią o mnie Klienci…

logo

Pragnę potwierdzić fakt współpracy z firma MANUFABRYKA, której oferowane usługi w pełni odpowiadają naszym wymogom. Dotychczasowa współpraca pozwala zarekomentować firmę MANUFABRYKA jako solidnego i odpowiedzialnego partnera biznesowego.

Tadeusz Suleja- Kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu

Z przyjemnością polecam współpracę z panią projektant Katarzyną Burzyńską, która pomogła mi w aranżacji mojego domku. Propozycje p. Kasi bardzo przypadły mi do gustu. Współpraca z panią projektant okazała się trafną i słuszną decyzją. Dzięki temu zaoszczędziłam wiele czasu w doborze materiałów wykończeniowych, a dziś efekt jest zachwycający. Pani Kasia jest bardzo zorientowana w nowościach w swojej branży.

Współpraca z firmą Manufabryka przebiegała sprawnie, dlatego z czystym sumieniem polecam.

Aleksandra Zachacz