shutterstock_121091335 2 (Custom)

„Przestrzeń jest oddechem sztuki” - Frank Lloyd Wright

Powyższa idea przyświeca nam na każdym etapie naszej pracy, począwszy od projektu, przez realizację, po bezgłośne zamknięcie za sobą drzwi, wieńczące finalizację wszystkich działań. Tworzymy wnętrza piękne, ponadczasowe i zaspokajające potrzeby naszych klientów, nigdy jednak nie zapominając, że uroda wnętrza nie może przekreślać jego funkcjonalności. Dom powinien być piękny, przede wszystkim jednak musi być wygodny. Ograniczenie funkcji projektanta do dobru mebli i kolorów to nieporozumienie.

Dom jako azyl chroniący przed zgiełkiem świata i enklawa spokoju – jak najbardziej, ale również, a może przede wszystkim – świetnie funkcjonujący system, wnętrze dopasowane do tempa i stylu życia domowników, gdzie zawczasu pomyślano o wszystkich urządzeniach, przyłączach, kablach, szafach i schowkach. Co komu po wykwintnym lobby wyłożonym marmurem, gdy wszyscy potykają się o stojące w nim buty, nie ma gdzie odstawić torby, powiesić płaszcza lub rzucić kluczyków od samochodu…

Projektując wnętrza dla naszych klientów zwykle zaczynamy od poznania ich potrzeb, zachęcamy do sprecyzowania marzeń odnośnie wnętrza, szczegółowego przepytania ich, jakiego domu oczekują. Pierwsze słowa klucze, determinują kształt przyszłej aranżacji. Czy będzie to „ekstrawagancja”, „modern classic”, „prestiż”, a może „kolonializm” lub „glamour”. Projektowane przez nas wnętrza są spójne ze sobą, ale przede wszystkim spójne z oczekiwaniami, stylem życia i poczuciem estetyki właścicieli/inwestorów.

Co mówią nasi Klienci…

logo

Pragnę potwierdzić fakt współpracy z firma MANUFABRYKA, której oferowane usługi w pełni odpowiadają naszym wymogom. Dotychczasowa współpraca pozwala zarekomentować firmę MANUFABRYKA jako solidnego i odpowiedzialnego partnera biznesowego.

Tadeusz Suleja- Kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu

Z przyjemnością polecam współpracę z panią projektant Katarzyną Burzyńską, która pomogła mi w aranżacji mojego domku. Propozycje p. Kasi bardzo przypadły mi do gustu. Współpraca z panią projektant okazała się trafną i słuszną decyzją. Dzięki temu zaoszczędziłam wiele czasu w doborze materiałów wykończeniowych, a dziś efekt jest zachwycający. Pani Kasia jest bardzo zorientowana w nowościach w swojej branży.

Współpraca z firmą Manufabryka przebiegała sprawnie, dlatego z czystym sumieniem polecam.

Aleksandra Zachacz